OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE na II Niedzielę w ciągu roku 16.01. – 23.01.2022.

1. Serdeczne podziękowanie składam rodzinom, których serca i domy otwarły się na błogosławieństwo kolędowe. Bóg zapłać także za ofiary na potrzeby naszego kościoła.
  2. Msza święta w sobotę o 19:30 jest sprawowana wg liturgii niedzielnej. Osoby, które pracują w niedzielę, mają ważny wyjazd lub opiekują się chorym, mogą skorzystać z tej sobotniej Eucharystii.
  3. Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan pod hasłem Zobaczyliśmy Jego gwiazdę na Wschodzie i przyszliśmy oddać Mu pokłon” (Mt 2,2) rozpoczyna się we wtorek (18. stycznia). Szczegółowy program – w gablocie.
  4. Dzień imienin Ks. Bp. Henryka przypada w środę (19.01.).Pamiętajmy o Dostojnym Solenizancie w naszych modlitwach.
  5. Dzień Babci obchodzimy w piątek (21.01.), a Dzień Dziadka w sobotę (22.01.). Pamiętajmy o tych, którym zawdzięczamy serce, a często także duchowe przewodnictwo w wierze.
  6. „Nędzarz i Madame” to film o życiu i misji św. Brata Alberta, który będzie emitowany w kinie „Kupiec” 29. stycznia o godz. 12:00. Zainteresowanych proszę o zgłoszenie w zakrystii do przyszłej niedzieli włącznie. Cena biletu: 12 zł.
  7. Wyjazd z ministrantami do Seminarium Duchownego w Szczecinie – w sobotę (22.01.) o godz. 10:00. Chętnych zapraszam w sobotę o 9:50.
  8. Koncert kolęd w wykonaniu chórów w kościele garnizonowym dziś o 16:00.
  9. Śpiew kolęd w wykonaniu dzieci będzie miał miejsce w naszym kościele 23. stycznia po Mszy świętej o godz. 12:00. Chór Primo Vere także wykona kilka kolęd.
  10. Msza święta po łacinie z udziałem Chóru Credo z Mierzyna pod dyr. Izabeli Chlubek będzie sprawowana w przyszłą niedzielę (23.01.) o godz. 19:30. Zapraszam.
  11. Parafialny śpiew kolęd w naszym kościele będzie miał miejsce w niedzielę (30.01.) od godz. 17:00. Serdecznie zapraszam wszystkich, którzy kochają kolędy.
  12. Wspomnienia w tygodniu:

– poniedziałek         (17.01.)          –           św. Antoniego opata – środa                     (19.01.)          –           św. Józefa Pelczara bp – piątek                    (21.01.)          –           św. Agnieszki

„Dołóż trudu i oczekuj cudu.” Niech współpraca z łaską Bożą przyniesie błogosławione owoce naszej codziennej pracy i utrudzenia. Szczęść Boże.

Ks. Zbigniew Woźniak proboszcz 605 616 883