Notice: Use of undefined constant ERROR_SUCCESS - assumed 'ERROR_SUCCESS' in /dynamic/ogloszenia.php on line 68
Parafia Św. Brata Alberta - Szczecin Głębokie

Notice: Use of undefined constant ERROR_SUCCES - assumed 'ERROR_SUCCES' in /dynamic/ogloszenia.php on line 217

Notice: Undefined variable: errorID in /dynamic/ogloszenia.php on line 220

Notice: Use of undefined constant ERROR_MYSQL - assumed 'ERROR_MYSQL' in /dynamic/ogloszenia.php on line 9

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE na V niedzielę w ciągu roku 04.02. – 11.02.2018.

1. XXVI Światowy Dzień Chorego przypada w następną niedzielę (11.02.). W czasie Mszy Świętej o godz. 18:00 będzie możliwość przyjęcia Sakramentu Chorych oraz błogosławieństwa Najświętszym Sakramentem.
  2. Składam podziękowanie młodzieży (w osobie Basi Chruszcz), a także Paniom i Panom którzy wczoraj pomogli w demontażu szopki, rozebraniu choinek oraz w sprzątaniu świątyni. Bóg zapłać.
  3. Przygotowujemy tygodniową pielgrzymkę w dniach: 25 – 30. czerwca m. in. do Świętej Lipki, Gietrzwałdu, Wilna, Kowna. Koszt 1.370 zł + 20 Euro. Zapisało się 7 osób. O ile nie będzie więcej, trzeba będzie wyjazd odwołać. Program pielgrzymki jest w gablocie.
  4. Datki na rodzinę w Aleppo wyniosły 557 zł. Bóg zapłać.
  5. Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona jest na ogrzewanie.
  6. Książki o Eucharystii oraz o św. Bracie Albercie, a także prasa katolicka znajdują się na stoliku.
  7. Święta i wspomnienia liturgiczne w tygodniu:
    • poniedziałek (05.02.) - św. Agaty dz m
    • wtorek (06.02.) - św. Pawła Miki i Współbraci Mm
    • sobota (10.02.) - św. Scholastyki dz

W świecie pełnym dramatycznych wydarzeń bądźmy jako chrześcijanie szafarzami nadziei, która podnosi i leczy złamanych na duchu. Kochanym Parafianom i Gościom życzę błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże.