Notice: Use of undefined constant ERROR_SUCCESS - assumed 'ERROR_SUCCESS' in /dynamic/ogloszenia.php on line 68
Parafia Św. Brata Alberta - Szczecin Głębokie

Notice: Use of undefined constant ERROR_SUCCES - assumed 'ERROR_SUCCES' in /dynamic/ogloszenia.php on line 217

Notice: Undefined variable: errorID in /dynamic/ogloszenia.php on line 220

Notice: Use of undefined constant ERROR_MYSQL - assumed 'ERROR_MYSQL' in /dynamic/ogloszenia.php on line 9

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE na IV niedzielę w ciągu roku 28.01. – 04.02.2018.

1. Dziś na Mszy Świętej o godz. 12:00 zaśpiewa Szczeciński Chór Kameralny pod dyr. Ludwiki Mitkiewicz.
  2. Dziś po południu o godz. 17:00 zapraszam dzieci, młodzież i dorosłych na wieczór kolęd.
  3. Święto Ofiarowania Pańskiego przypada w piątek (02. lutego). W tym dniu będziemy dziękować za Wspólnotę Gloria Crucis działającą w naszej parafii oraz prosić Boga o nowe powołania. Msze święte z poświęceniem gromnic - o godz. 9:00 i 18:00. Taca z tego dnia przeznaczona jest na zakony klauzurowe.
  4. W tym tygodniu przypadają: I czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  5. Adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź święta w I piątek od godz. 17:00. Nabożeństwo przebłagalne o 17:30.
  6. Chorych odwiedzę w I piątek od godz. 10:30.
  7. W I sobotę od 17:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, medytacja w ciszy, różaniec fatimski i zmiana tajemnic oraz Msza Święta w intencji Rodziny Żywego Różańca.
  8. W sobotę od godz. 10:00 będziemy rozbierać szopkę i choinki. Proszę o pomoc.
  9. Na prośbę Parafian przygotowujemy tygodniową pielgrzymkę w dniach: 25 – 30. czerwca m. in. do Świętej Lipki, Gietrzwałdu, Wilna, Kowna. Koszt 1.370 zł + 20 Euro. Chętnych proszę o rychłe zapisywanie się w zakrystii w celu zarezerwowania miejsc w hotelach. Program pielgrzymki znajduje się w gablocie.
  10. Prezes Krajowej Izby Kominiarzy przypomina o konieczności sprawdzania przewodów kominowych. Komunikat – w gablocie.
  11. Wystawa 48 obrazów pt. „Królowa Polski o wielu obliczach” jest do obejrzenia w bazylice św. Jana Chrzciciela przy ul. Bogurodzicy 3A w Szczecinie.
  12. Ofiarami do puszki wspieramy dziś rodzinę w Aleppo.
  13. Książki o Eucharystii oraz o św. Bracie Albercie, a także prasa katolicka znajdują się na stoliku.
  14. Gazeta „Wzrastanie” została zaproponowana dla młodzieży i znajduje się na stoliku. Zamieszczone artykuły z pewnością zainteresują młodego czytelnika. Chętnych do prenumerowania gazety proszę o kontakt.
  15. Kolęda dobiegła końca. Serdecznie dziękuję Parafianom za życzliwość i gościnność, a także za ofiary pieniężne, które w kwocie 10 tys. zasiliły budżet przeznaczony na krycie dachu kościoła blachą.
  16. Święta i wspomnienia liturgiczne w tygodniu:
    • środa (31.01.) - św. Jana Bosko k
    • piątek (02.02.) - Święto Ofiarowania Pańskiego

Pan Bóg ma moc zniszczenia zła, które jest we mnie. Warunkiem koniecznym jest otwarcie się na Jezusa Chrystusa, który jest odwiecznym Słowem Ojca posłanym do ludzkości. Znajdźmy czas na lekturę Pisma Świętego. Kochanym Parafianom i Gościom życzę błogosławionego tygodnia.