Notice: Use of undefined constant ERROR_SUCCESS - assumed 'ERROR_SUCCESS' in /dynamic/ogloszenia.php on line 68
Parafia Św. Brata Alberta - Szczecin Głębokie

Notice: Use of undefined constant ERROR_SUCCES - assumed 'ERROR_SUCCES' in /dynamic/ogloszenia.php on line 217

Notice: Undefined variable: errorID in /dynamic/ogloszenia.php on line 220

Notice: Use of undefined constant ERROR_MYSQL - assumed 'ERROR_MYSQL' in /dynamic/ogloszenia.php on line 9

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE na III niedzielę w ciągu roku 21.01. – 28.01. 2018.

1. Tydzień Modlitw o jedność Chrześcijan zakończy się wspólnotową modlitwą pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Andrzeja w czwartek w katedrze o godz. 18:00.
  2. Dzień Islamu w Kościele katolickim obchodzony jest w piątek, 26. stycznia pod hasłem: Chrześcijanie i muzułmanie: troska o wspólny dom.
  3. Msze Święte: poniedziałek - godz. 9:00. Pozostałe dni wg zwykłego porządku.
  4. Zapraszam na wspólne śpiewanie kolęd w przyszłą niedzielę (28.01.) o godz. 17:00.
  5. We wtorek są tzw. uzupełnienia kolędy. Kto chciałby w innym terminie przyjąć kapłana, proszę o kontakt. Dziękuję za gościnność i życzliwe rady, którymi Parafianie dzielili się w czasie spotkań kolędowych, a także za ofiary, które zasilą budżet prac związanych z wymianą pokrycia dachu na naszej świątyni.
  6. Taca na ogrzewanie z ub. niedzieli wyniosła 1.379 zł. Bóg zapłać.
  7. Zbiórka do puszki na rodzinę w Aleppo w przyszłą niedzielę po Mszach Świętych.
  8. Wspomnienia i święta w tygodniu:
    • środa (24.01.) - św. Franciszka Salezego bp dK
    • czwartek (25.01.) - nawrócenie św. Pawła
    • piątek (26.01.) - św. Tymoteusza i Tytusa bp

Nawrócenie, to proces dokonujący się w naszym życiu każdego dnia. Łączy się z wysiłkiem woli wspartej łaską Bożą. Życzę kochanym Parafianom i Gościom wytrwałości w pracy nad sobą i otwartości na łaskę uczynkową. Szczęść Boże.