GŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE na II niedzielę w ciągu roku 14.01. – 21.01. 2018.

1. Tydzień Modlitw o jedność Chrześcijan rozpoczyna się w najbliższy czwartek i trwa do 25. stycznia. Szczegółowy program nabożeństw znajduje się w gablocie.
  2. W środę obchodzony jest Dzień Judaizmu w Kościele Katolickim w Polsce.
  3. Koncert kolęd w wykonaniu chórów w kościele garnizonowym dziś o godz. 16:00
  4. Msze Święte w tygodniu: poniedziałek - godz. 7:00, wtorek, czwartek, piątek i sobota - godz. 9:00, środa - 18:00.
  5. Pragnę kontynuować wizytę duszpasterską. Szczegółowy plan kolędy znajduje się w gablocie. Kolęda łączy się z modlitwą o dar Bożego błogosławieństwa dla rodzin, a także jest okazją do podjęcia ważnych tematów związanych z życiem duchowym oraz z pracami przy naszej świątyni. Dziękuję za gościnność i życzliwe rady Parafian.
  6. Na prośbę Parafian przygotowujemy tygodniową pielgrzymkę, która wyruszy 25. czerwca m. in. do Świętej Lipki, Gietrzwałdu, Wilna, Kowna. Koszt ok. 1.400 zł.
  7. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na pokrycie kosztów ogrzewania.
  8. Wspomnienia w tygodniu:
    • środa (17.01.) - św. Antoniego op
    • piątek (19.01.) - św. Józefa Sebastiana Pelczara bp

„Mów, Panie, bo sługa Twój słucha”. Życzę kochanym Parafianom i Gościom, aby postawa Samuela inspirowała nas do otwartości na mądrość Bożych pouczeń. Błogosławionego tygodnia.