OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE na Niedzielę Chrztu Pańskiego 07.01. – 14.01. 2018.

1. Niedziela Chrztu Pańskiego kończy okres Bożego Narodzenia. Na każdej Mszy Świętej odnawiamy przyrzeczenia z chrztu świętego.
  2. Msze Święte w tygodniu: poniedziałek i piątek - godz. 7:00, wtorek, środa i czwartek - godz. 9:00, sobota - 18:00.
  3. Koncert kolęd w wykonaniu chórów w kościele garnizonowym w przyszłą niedzielę 14. 01. o godz. 16:00, a w kościele seminaryjnym – w czwartek 11. 01. o godz. 19:00.
  4. Pragnę kontynuować wizytę duszpasterską. Szczegółowy plan kolędy znajduje się w gablocie. Kolęda łączy się z modlitwą o dar Bożego błogosławieństwa dla rodzin, a także jest okazją do podjęcia ważnych tematów związanych z życiem duchowym oraz z pracami przy naszej świątyni. Dziękuję za gościnność i życzliwe rady Parafian.
  5. Taca w przyszłą niedzielę przeznaczona jest na ogrzewanie.

Chrzest Jezusa zapoczątkowuje Jego publiczną misję. Syn Boży staje pośród grzeszników, gotowy dzielić ich los. Dzięki Niemu i mocą Ducha Świętego jesteśmy synami i córkami Boga, podobnymi do Niego, wyzwolonymi od zła.
Życzę kochanym Parafianom i Gościom, abyśmy trwali w łasce uświęcającej. Błogosławionego tygodnia.