OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE na XXI niedzielę w ciągu roku 27.08. – 03.09.2017.

1. W tygodniu przypadają: I piątek i I sobota miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź w piątek od godz. 17:00. O 17:30 – nabożeństwo przebłagalne.
  2. Chorych odwiedzę w piątek od godz. 10:00.
  3. W sobotę o 17:00 – adoracja Najśw. Sakramentu, modlitwa różańcowa i zmiana tajemnic oraz Msza Święta w intencji Rodziny Różańcowej.
  4. 31 sierpnia (w czwartek) przypada 37. rocznica porozumień sierpniowych. W tym dniu obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Solidarności.
  5. W piątek 1. września wspominamy 78. rocznicę napaści hitlerowskich Niemiec na Polskę - wybuch II wojny światowej.
  6. Zbiórka do puszek na poszkodowanych w nawałnicach - w przyszłą niedzielę.
  7. Dziękuję dwom ofiarodawcom za przekazanie na konto parafii w sumie 1 tys zł.
  8. Wspomnienia i święta w nadchodzącym tygodniu:
    • poniedziałek (28.08.) - św. Augustyna bp dK
    • wtorek (29.08.) - męczeństwo św. Jana Chrzciciela
    • piątek (01.09.) – bł. Bronisławy, dz

Wyznanie Piotra: „Ty jesteś Mesjasz, Syn Boga żywego” pochodzi z mądrości Bożej. Na tej mądrości, jak na skale Chrystus buduje swój Kościół, którego cząstką jesteśmy. Dbajmy o swój duchowy rozwój.
Wszystkim kochanym Parafianom i Gościom życzę odkrywania Bożej mądrości. Szczęść Boże.