OGŁOSZENIA NA XIII NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU

26.06. – 03.07.2022.

  1. Rozpoczęły się wakacje. Życząc dzieciom, młodzieży oraz nauczycielom i wychowawcom pełnej regeneracji, proszę o uczestnictwo w niedzielnej Mszy świętej oraz o zachowanie zasad bezpieczeństwa zwłaszcza na kąpieliskach.
  2. W tygodniu przypadają I piątek i I sobota miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź w I piątek od godz. 17:00. O 17:30 – nabożeństwo przebłagalne i Msza święta.
  3. Chorych ksiądz proboszcz nawiedzi w I sobotę od godz. 10:00.
  4. W I sobotę – wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 17:00. O 17:30 – modlitwa różańcowa, zmiana tajemnic i Msza święta w intencji Wspólnoty Żywego Różańca.
  5. Nabożeństwo ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa dziś o 17:30, w dni powszednie – po Mszy świętej.
  6. Dobiegł końca czas mojej posługi w Parafii św. Brata Alberta. Dziękuję Panu Bogu oraz wszystkim moim kochanym Parafianom i Gościom, którzy uczestniczą w życiu duchowym Parafii za ogrom dobra, którym przez te siedem lat dzieliliście się ze mną i za wszystkie prace przeprowadzone przy Waszym zaangażowaniu osobistym i wsparciu materialnym. Bóg zapłać.
  7. Proboszczem, którego Ksiądz Arcybiskup posyła od 01. lipca do Parafii św. Brata Alberta jest Ksiądz Kanonik mgr lic. Stanisław Drewicz. Księdzu Stanisławowi życzę sił i Bożego błogosławieństwa, a Was proszę, abyście Go przyjęli z otwartymi sercami.
  8. Na letnie kolonie Caritas złożyliśmy 564 zł. Bóg zapłać.

Uroczystości, święta i wspomnienia w nadchodzącym tygodniu:

– wtorek        (28.06.)          –           św. Ireneusza bp m

– środa         (29.06.)          –           Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła

– piątek         (01.07.)          –           św. Ottona bp patrona archidiecezji

Na piękne przeżywanie najbliższego tygodnia i całych wakacji przyjmijcie dar błogosławieństwa.

Ks. Zbigniew Woźniak proboszcz tel.: 605 616 883

KOMUNIKATY:

Jubileusz 50-lecia diecezji będziemy świętować 28. czerwca o godz. 18:00 w Archikatedrze Szczecińskiej. Ks. Arcybiskup Metropolita Andrzej Dzięga w szczególny sposób zaprasza członków Żywego Różańca, zrzeszonych w grupach parafialnych, członków Nieustającego Różańca i Męskiego Różańca oraz wszystkich modlących się na różańcu. Od 17:00 – modlitwa różańcowa.

            Inauguracja Szczecińskiej Rowerowej Pielgrzymki na Jasną Górę w Sanktuarium Chrystusa Króla w Świnoujściu – 9. lipca. O  7:00 – Msza święta. Informacje: kasyno online gra

W pierwszą sobotę miesiąca, 02. lipca 2022 r., o godzinie 11:00 Ks. Abp Andrzej Dzięga dokona koronacji łaskami słynącego wizerunku MB Niepokalanej w Resku.