OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

na V Niedzielę Wielkanocną 15.05. – 22.05. 2022.

  1. Dziś na sumie Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Życie eucharystyczne rozpocznie 16-ścioro dzieci. Bardzo proszę Parafian o modlitwę, a Rodziców o przykład żywej wiary, aby dzieci mogły rozwijać swoją duchowość, kładąc fundament pod dalsze swoje życie.
  2. Dzieci rozpoczynają Biały Tydzień. Na Mszę świętą zapraszam w poniedziałek, środę, piątek i sobotę o godz. 18:00. Jutro po Mszy świętej poświęcę pamiątki, jakie otrzymacie od swoich bliskich oraz przekażę ikony wykonane przez Siostry Zakonne w Karmelu na Golęcinie.
  3. W przyszłą niedzielę o godz. 12:00 – Uroczystość Rocznicy Pierwszej Komunii Świętej. Spowiedź dzieci – w sobotę (21.05.) od godz. 10:00.
  4. Jutro dzień imienin Księdza Arcybiskupa Metropolity Andrzeja Dzięgi. Na modlitwę różańcową w intencji Ojczyzny i Dostojnego Solenizanta zapraszam o 17:30.
  5. Nabożeństwa majowe w niedziele o 17:30, w dni powszednie – po Mszy Świętej.
  6. Msza święta po łacinie z chorałem gregoriańskimw wykonaniu Chóru Credo – w przyszłą niedzielę o godz. 19:30. Zapraszam.
  7. Ofiarodawcy dziękuję za przekazanie na konto parafialne 500 zł. Bóg zapłać.
  8. W poniedziałek – święto św. Andrzeja Boboli kapłana i męczennika.
  9. Osoby zainteresowane wyjazdem na pielgrzymkę do Torunia, Niepokalanowa i Warszawy w dniach: 20 – 24. czerwca br. proszę o zgłoszenie się do księdza proboszcza (do 25. maja).

Daję wam przykazanie nowe, abyście się wzajemnie miłowali, tak jak Ja was umiłowałem; żebyście i wy tak się miłowali wzajemnie. Po tym wszyscy poznają, żeście uczniami moimi, jeśli będziecie się wzajemnie miłowali”. – Żeby nauczyć się kochać bezinteresownie, trzeba pozostać w zasięgu takiej miłości, którą ukochał nas Chrystus. Na owocne przeżywanie tygodnia przyjmijcie dar błogosławieństwa.

Ks. Zbigniew Woźniak proboszcz tel.: 605 616 883

KOMUNIKATY:

Módlmy się o błogosławieństwo spokojnego deszczu dla naszej ziemi, aby plony, którym Bóg pozwoli wzrosnąć i które pozwoli zebrać, zapewniły wszystkim dzieciom Bożym zdrowy pokarm na każdy dzień.

Sanktuarium Macierzyństwa Najświętszej Maryi Panny w Trzebiatowie zaprasza do udziału we Mszy Świętej pod przewodnictwem Ks. Biskupa Henryka Wejmana w sobotę, 21 maja o godz. 11.00 z okazji 16. rocznicy koronacji Cudownego Obrazu.