OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE na XXII niedzielę w ciągu roku 01.09. – 08.09.2018.

1. Dziś obchodzimy 80. rocznicę wybuchu II wojny światowej. Prośmy dobrego Boga o pokój w naszej Ojczyźnie i w świecie.
  2. Msza Święta na rozpoczęcie roku szkolnego w najbliższy czwartek o godz. 9:00. Zapraszam dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli i wychowawców do wspólnoty modlitwy.
  3. Młodzież z klas VI i VII, która pragnie przygotować się do sakramentu bierzmowania, zapraszam w I piątek miesiąca na spowiedź, Eucharystię i krótkie spotkanie po Mszy Świętej.
  4. W tygodniu przypadają: I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź w piątek od godz. 17:00. O 17:30 – nabożeństwo przebłagalne.
  5. Chorych odwiedzę w I piątek miesiąca od godz. 10:00.
  6. W sobotę o 17:00 – adoracja Najśw. Sakramentu, modlitwa różańcowa i zmiana tajemnic oraz Msza Święta w intencji Rodziny Różańcowej.
  7. W I czwartek rozpoczniemy Nowennę przed Świętem Podwyższenia Krzyża Świętego w intencji błagalnej o ochronę polskich rodzin i małżeństw budowanych na sakramentalnym związku mężczyzny i kobiety.
  8. Wspomnienia i święta w nadchodzącym tygodniu:

– wtorek        (03.09.)  –   św. Grzegorza Wielkiego Pp dK

– niedziela    (08.09.)  –   Narodzenie Najśw. Maryi Panny

Dzieciom, młodzieży, nauczycielom, rodzicom i wszystkim uczestniczącym    w Eucharystii życzę błogosławionego tygodnia i całego roku szkolnego oraz pomnażania talentów, które otrzymaliśmy od Pana Boga. Szczęść Boże.