OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE na XX niedzielę zwykłą 18.08. – 25.08.2019.

1. Msza Święta w najbliższy wtorek o godz. 8:00.
  2. Zaproszeni jesteśmy na Dożynki Archidiecezjalne do parafii Narodzenia NMP              w Gryfinie 31 sierpnia, gdzie czczony jest historyczny, przywieziony z Kałusza, obraz Matki Bożej Królowej Korony Polskiej. O godz. 10.30 – prezentacja wieńców, o 12:00 – Msza Święta pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Metropolity Andrzeja Dzięgi.
  3. XXVII Piesza Pielgrzymka ze Szczecina do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego             w Myśliborzu, odbędzie się w dniach: 23 – 25 sierpnia. Pielgrzymkę rozpocznie Msza Święta o godz. 7.00 w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na os. Słonecznym           w Szczecinie. Zapisy na stronie internetowej www.mysliborska.pl do 22 sierpnia lub   w biurze Fundacji Małych Stópek przy kościele Księży Pallotynów nad Odrą.
  4. Bardzo dziękuję Parafianom, którzy napełnili uczniom tornistry przyborami na nowy rok szkolny w ramach akcji „Tornister pełen uśmiechów”. Bóg zapłać.
  5. W przyszłą niedzielę ofiary do puszki przeznaczone są na rodzinę w Aleppo.
  6. Święta i wspomnienia w nadchodzącym tygodniu:

– wtorek         (20.08.)  –     św. Bernarda op dK

– środa                    (21.08.)  –     św. Piusa X Pp

– czwartek      (22.08.)  –     Najświętszej Maryi Panny Królowej

– sobota         (24.08.)  –     św. Bartłomieja Ap

Pragnienie Jezusa, aby ogień rzucony przez Niego zapłonął niech staje się moim pragnieniem wypalenia wszystkiego, co oddziela mnie od Jego miłości. Błogosławionego tygodnia.