OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE na XVII niedzielę zwykłą 28.07. – 04.08.2019.

  1. W czwartek rozpoczyna się sierpień – miesiąc trzeźwości. Prośmy Pana Boga, aby pomógł nam zachować wolność od wszelkich uzależnień.
  2. W tygodniu przypadają: I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu oraz możliwość skorzystania z sakramentu pokuty              i pojednania w piątek od godz. 17:00. O godz. 17:30 – nabożeństwo przebłagalne,       a o 18:00 Msza Święta. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną – we wrześniu.
  3. W I sobotę również od godz. 17:00 adoracja, później Różaniec, zmiana tajemnic           i Msza Święta w intencji Rodziny Żywego Różańca.
  4. W środę o godz. 9:00 – Msza Święta pogrzebowa za śp. Janinę Rydzik, a pogrzeb na Cmentarzu Centralnym o godz. 12:00. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie … .
  5. Dziś ofiarami do puszki wspieramy rodzinę w Aleppo.
  6. Wspomnienia w nadchodzącym tygodniu:

– poniedziałek      (29.07.)          –           św. Marty

– środa                  (31.07.)          –           św. Ignacego z Loyoli k

– czwartek             (01.08.)          –           św. Alfonsa Marii Liguoriego bp dK

            Pan Bóg usprawiedliwia wielu przez wzgląd na uczynki jednego Sprawiedliwego. Nie mówmy, że świat wokół nas jest zły. Sami pozostańmy w zasięgu dobra i czyńmy dobro dla bliźnich, a dar Bożego błogosławieństwa niech pomnaża w nas siły dla czynienia dobra. Szczęść Boże.

Ks. Zbigniew Woźniak

proboszcz

tel.: 605 616 883