OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE na VI Niedzielę Wielkanocną 26.05. – 02.06.2019.

 1. Dziś Dzień Matki. Wszystkim matkom dziękujemy za dar życia i otaczamy je naszą miłością oraz modlitwą.
 2. Przygotowujemy Misje Święte w naszej Parafii w dniach: 9 – 16. czerwca br., które poprowadzi obecny dziś pośród nas Ks. Piotr Bieniek, Pallotyn – proboszcz Parafii św. Jana Ewangelisty. Program misji będzie dostarczony do wszystkich domów.
 3. Za tydzień Wniebowstąpienie Pańskie i zarazem rocznica I Komunii dzieci, które w ub. roku rozpoczęły życie eucharystyczne. Spowiedź dzieci rocznicowych w piątek o godz. 19:00.
 4. We wtorek, 11. czerwca od godz. 10:00 wraz z Księdzem Piotrem będziemy odwiedzać chorych Parafian z posługą sakramentalną. Chętnych proszę zgłosić w zakrystii.
 5. Akcję Katolicką zapraszam na spotkanie w środę o godz. 19:00.
 6. Dzieci, które rozpoczęły życie eucharystyczne obchodzą Biały Tydzień. Zapraszam na Mszę Świętą i nabożeństwo majowe w poniedziałek, środę i piątek o godz. 18:00. W poniedziałek dzieciom zostaną przekazane pamiątki I Komunii Świętej.
 7. W sobotę obchodzimy Dzień Dziecka. W naszej parafii będziemy gościć trzy schole dziecięce. Zapraszam dzieci, które chciałyby zapoznać nowych kolegów i koleżanki.
 8. Nabożeństwa majowe, a od soboty – czerwcowe – do Najśw. Serca Pana Jezusa w dni powszednie są po Mszy Świętej, w niedziele o 17:30.
 9. W I sobotę miesiąca adoracja Najśw. Sakramentu od godz. 17:00. O 17:20 – różaniec, litania do Najśw. Serca Pana Jezusa i Msza Święta w intencji Rodziny Różańcowej.
 10. Zapraszam Parafian na spacery rekreacyjne w poniedziałek i w środę o godz. 7:00. Spotykamy się przy kościele.
 11. Dziś zbiórka do puszki na pomoc rodzinie w Aleppo.
 12. W przyszłą niedzielę z okazji Dnia Dziękczynienia za pontyfikat św. Jana Pawła II oraz posługę biskupią Sługi Bożego Stefana Kardynała Wyszyńskiego, ofiarami do puszki wspieramy budowę świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.
 13. Spotkanie z bratem Elia, włoskim mistykiem i stygmatykiem odbędzie się 29 maja w parafii pw. Matki Bożej Bolesnej w Mierzynie. Msza Święta o 18.00, spotkanie modlitewne – w auli szkół salezjańskich o 19.30
 14. Święta i wspomnienie w nadchodzącym tygodniu:

– środa           (29.05.) – św. Urszuli Ledóchowskiej dz

– czwartek      (30.05.) – Rocznica Poświęcenia Bazyliki Archikatedralnej w Szczecinie

– piątek           (31.05.) – Nawiedzenie Najśw. Maryi Panny

– sobota         (01.06.) – św. Justyna m

            Pokój, który daje Pan Jezus najpierw wypełnia serce człowieka, a następnie obejmuje rodziny i wspólnoty. Obdarowani Słowem Bożym i łaską sakramentu Eucharystii, trwajmy przy Chrystusie. Na dobre przygotowanie się do przeżycia Misji Świętych przyjmijmy dar Bożego błogosławieństwa.

Ks. Zbigniew Woźniak

tel.: 605 616 883