OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE na II niedzielę w ciągu roku 20.01. – 27.01. 2019.

1. Od 18 – 25.01. trwa tydzień modlitw o jedność chrześcijan pod hasłem: „Dąż do sprawiedliwości”. Program nabożeństw znajduje się w gablocie.
  2. 34. Światowe Dni Młodzieży będą się odbywać w dniach 22 – 27. stycznia w Panamie. Tematem spotkania są słowa Matki Bożej: „Oto ja służebnica Pańska, niech mi się stanie według słowa twego”. Zachęcam młodzież, aby skorzystała z homilii i katechez transmitowanych na antenie TV TRWAM dla umocnienia i pogłębienia swojej wiary.
  3. Młodzież i dzieci proszę, aby pamiętały o swoich babciach i dziadkach z okazji ich święta, które obchodzimy jutro i we wtorek.
  4. Msze Święte w tygodniu: poniedziałek, wtorek i czwartek – godz. 9:00, środa  i piątek – godz. 7:00, sobota – 18:00.
  5. Koncert kolęd w wykonaniu chórów w kościele garnizonowym dziś o godz. 16:00.
  6. Pragnę kontynuować wizytę duszpasterską. Szczegółowy plan kolędy znajduje się w gablocie. Dziękuję za gościnność i życzliwe rady Parafian oraz za ofiary, które przeznaczone są na pokrycie dachu, renowację ławek i spłatę projektora do wyświetlania pieśni.
  7. Taca na ogrzewanie wyniosła 1.433 zł. Bóg zapłać.
  8. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszki na rodzinę w Aleppo.
  9. Wspomnienia i święta liturgiczne:

– poniedziałek      (21.01.)        –        św. Agnieszki dz m

– czwartek           (24.01.)        –        św. Franciszka Salezego bp dK

– piątek                (25.01.)        –        Nawrócenie św. Pawła Ap

– sobota              (26.01.)        –        św. Tymoteusza i Tytusa bp

„Dołóż trudu i oczekuj cudu”. Nasza praca połączona z Bożym błogosławieństwem daje poczucie spełnienia i przynosi dobre owoce. Umiejmy zaprosić Jezusa w naszą codzienność.

Kochanym Parafianom i Gościom życzę błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże.